Список поширених помилок при заправці картриджа

Багато користувачів принтерів приймають рішення провести самостійну заправку картриджів в домашніх умовах, відмовляючись від допомоги фахівців «Київ ІТ Сервіс». Однак в процесі такої роботи доводиться стикатися з поширеними проблемами, серед яких найчастіше відзначають:

Правильно підібраний тонер - основа заправки лазерного картриджа
Правильно підібраний тонер – основа заправки лазерного картриджа
  1. Погана якість друку. Якщо після заправки різко погіршилася якість друку, це часто пов’язано з застосуванням низькоякісного тонера, який вступив в реакцію з фірмовим тонером усередині картриджа. Все це призводить до блідих ліній і до напівпрозорому тексту на аркушах паперу.
  2. Блокування друкувального пристрою. За апаратне блокування в принтері відповідає набір контрольних мікрочіпів. Крім заправки картріджів необхідно додатково виконати розблокування чіпа. Деякі чіпи можна перепрограмувати, використовуючи спеціальний софт.
  3. Неакуратна заправка. При виконанні даної процедури недосвідчений користувач часто розсипає тонер на стіл, на принтер. Такі дрібні частинки моментально потрапляють в повітря, яким Ви дихаєте.

Тому заправка картриджів повинна виконуватися досвідченими фахівцями – професіоналами своєї справи, які не допустять перерахованих вище помилок.

Закрити меню